Kim jesteśmy prywatnie?

Cześć! Tu Artur. To ja piszę teksty na bloga Vegan Heaven i większość postów na Facebook-u. Miałem już okazję pisać sporo artykułów na moich innych blogach o zupełnie odmiennej tematyce niż weganizm. Oto one:

Wizjoner.org – Strona o ogólnie rozumianym rozwoju osobistym. Jest tam trochę kontrowersyjnych treści, o których być może nie powinienem pisać jako właściciel restauracji… No, ale… Mój rozwój naturalnie pchnął mnie w stronę weganizmu i ostatecznie wygrała misja: zdrowie, empatia, świadomość.

Jeśli interesują Cię takie tematy jak: osiąganie celów, sukces, inteligencja finansowa, produktywność, zarządzanie czasem – to warto zerknąć na moją stronę. Co prawda już jej nie aktualizuję, ale jest na niej sporo wartościowej treści.

SwiadomeSnienie.pl – Swego czasu byłem okrzyknięty guru świadomego śnienia. Przypadkiem stałem się ekspertem w tej tematyce. Pojawiłem się w telewizji, w gazetach itp. To tematyka dosyć nietypowa i tajemnicza, ale jeśli Cię interesuje – sprawdź moją stronę o świadomym śnieniu.

MiliartStudio.pl – Nasza firmowa strona (moja i mojej żony Mileny) dotycząca projektowania wnętrz. Zawodowo i z wykształcenia jesteśmy architektami. Równolegle z restauracją Vegan Heaven prowadzimy firmę projektowania wnętrz. Nie jest to łatwe do pogodzenia… ale cóż, jeśli się czegoś bardzo chce…

Restauracja Vegan Heaven – Restauracja to nasz największy życiowy projekt do tej pory. Jeśli chodzi o stronę kulinarną, to za niesamowite i smakowite przepisy w większym stopniu odpowiedzialna jest Milena. Ona też komponuje nowe dania do menu. Ja mam natomiast bardzo odpowiedzialną funkcję testera tych dań 🙂

Od 2014 roku jesteśmy weganami. Czasowo staramy się przechodzić na raw food oraz stosować 36 godzinne głodówki. Przed założeniem restauracji w każdą środę robiliśmy sobie całkowity post na samej wodzie (kolacja we wtorek wieczorem i śniadanie w czwartek rano). Po założeniu restauracji trochę się to rozjechało… ale napisze o tym innym razem.

Ogólnie często można nas spotkać w naszej restauracji na Peowiaków 6 w Lublinie, więc jakby co, to wiecie gdzie nas znaleźć 🙂